Samsung QE-65Q80T 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart QLED Televizyon

Favorilere Ekle
16.999,00 TL 14.250,00 TL
Tükendi
  • ÜCRETSİZ
    KARGO

  • EN UCUZ
    FİYAT

  • DESTEK
    0212 9 444 111

elevizyon, en sevdiğiniz programları izlemenin ideal yollarından biri. Teknoloji geliştikçe içeriklerinizi izlemenizi sağlayan televizyonlar da her geçen gün farklı boyutlar kazanıyor. Teknolojinin bu en yeni hâlleri arasında yer alan Samsung QE-65Q80T 65'' 165 Ekran 4K Ultra HD Smart QLED TV, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı başarıyor. Modern tasarımıyla dikkat çeken Samsung TV, hem yaşam alanınıza yenilik katıyor hem de oturma odanızı sinema salonuna çevirebilmenize katkı sunuyor. Gelişmiş ekran teknolojileri, geniş ekranı ve diğer tüm özellikleri sayesinde Samsung TV ile içeriklerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Quantum Teknolojileriyle Büyülenmeye Hazır Olun

Samsung QE-65Q80T 65'' 165 Ekran 4K Ultra HD Smart QLED TV, görüntü kalitesini Quantum teknolojileriyle birleştiriyor. Böylece ortaya son derece canlı, net ve gerçekçi görüntüler çıkıyor. Samsung TV'de yer alan Direct Full Array 8X/12X teknolojisi, arka ışıkları hassas kontrollü bir şekilde ayarlıyor. Böylece daha zengin siyahlar ve daha net parlak beyazlar elde ediliyor. Bu eşsiz kontrast özelliği sayesinde daha net ayrıntıları görebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Samsung TV'nin güçlü işlemcisi resim kalitesini en iyi şekilde optimize ediyor. Böylece tüm içerik baştan sona geliştiriliyor ve en iyi hâliyle sizlere sunuluyor. 4K Al Görüntü Yükseltme Teknolojisi, Samsung'un güçlü Quantum teknolojisiyle birleşiyor. Görüntü parazitlerini ortadan kaldıran ürün, ayrıntıların kaybolmasına da engel oluyor. Aynı zamanda Samsung TV bu sayede yazıların ve içeriklerin kenarda kalan kısımlarını da otomatik olarak ayarlıyor.

Samsung TV, görüntülerin parlaklığını otomatik olarak ayarlıyor. Bu uyum sağlayan görüntü özelliği, gündüz veya gece fark etmeden, günün her saatinde mükemmel sahneleri sizlere sunuyor.

Quantum HDR 12X teknolojisi, kontrastların derinliğini en iyi şekilde ayarlıyor. Çok karanlık ve çok aydınlık alanlarda yer alan gizli görüntüleri en iyi şekilde ortaya çıkan bu teknoloji, HDR10X teknolojisiyle güçlerini birleştiriyor ve dinamik ton eşlemesini de en iyi şekilde gerçekleştiriyor.

Smart TV ile Tüm İçeriklere erişin

Smart TV, daha fazla içeriğe tek bir yerden ulaşabilmenize imkan tanıyor. Samsung Smart Hub'da yer alan çeşitli izleme platformları üzerinden dilediğiniz içeriklere ulaşabilirsiniz. İnternet tarayıcısı üzerinden araştırmalar yapabilir, fotoğraf galerisi ile en sevdiğiniz anılarınızı kolayca görüntüleyebilirsiniz. Anılarınızı görüntülerken Ambiyans Modunu kullanabilir, bu mod ile anılarınızı eşsiz görsellere çevirebilirsiniz.

Uzaktan erişim, diğer cihazlarınızla kablosuz bağlantılar kurabilmenize imkan tanıyor. Böylece bilgisayarınızdaki içeriklere daha geniş ekrandan erişebilir, ofisinizi evinize taşıyabilirsiniz. 

Gerçek Oyun İyileştirici, oyunlarınızı oynarken görüntüleri iyileştiriyor ve oyun sırasındaki tüm sahnelere en iyi şekilde hâkim olabilmenizi sağlıyor. Bu sayede en zorlu oyunlar sırasında kontrol daima sizin elinizde oluyor.

Geliştirilmiş Ses Güçlü Özellikler

Samsung TV, görüntüleri iyileştirirken aynı zamanda sesleri de iyileştiriyor. Böylece seslerdeki parazitleri, kesilmeleri ortadan kaldırıyor, daha net ve pürüzsüz sesler ortaya koyuyor.

Farklı köşelerde yer alan hoparlörler, üç boyutlu ses özelliğini destekliyor ve çevresel bir şekilde yayılmış seslerle içeriklerinizi izleyebilmenize imkan tanınıyor.

Quantum Dot özelliğiyle ekran performansını iyileştiren Samsung TV, modern görünümüyle de büyük beğeni kazanıyor. Yaşam alanınıza en iyi şekilde uyum sağlıyor ve yenilikçi bir tarz ortaya koyuyor. Çerçevesiz tasarım özelliği ise bakış açınızın daralmasına engel oluyor. Böylece içeriğinize odaklandığınızda dikkatinizi hiçbir detay dağıtmıyor.

Çoklu Ekran ile hem telefonunuzdaki hem de televizyonunuzdaki içeriği geniş ekran üzerinden aynı anda izleyebilirsiniz. Dokun ve İzle özelliğiyle ise akıllı telefonunuzda yer alan içerikleri telefonu televizyonunuza dokundurarak hızlıca geniş ekrana aktarabilirsiniz.

Gelişmiş ekran teknolojileri, geniş ekranı, 4K görüntü teknolojisi ve daha fazlasıyla beğeni kazanan Samsung TV ile siz de en sevdiğiniz programlarınızdan daha fazla keyif alabilirsiniz.

 

Her sahnede detayları hissedin

Ayrıntıları olağanüstü bir kontrastla keşfedin

DIRECT FULL ARRAY 8X/12X

Hassas kontrollü arka ışıklar, daha zengin siyah renk elde etmek için akıllıca ayarlanır. Eşsiz kontrastla net ayrıntılara kendinizi hazırlayın.

* Direct Full Array Sayısal Endeksi, arkadan aydınlatma, yansıma önleme ve kontrast iyileştirme teknolojilerine dayanmaktadır.

Mükemmellik için güçlü bir zeka

Samsung’un güçlü işlemcisi resim kalitesini başarılı izleme koşullarında optimize ederek tüm içeriğinizi geliştirmenizi sağlar.

Beğendiğiniz içerikleri 4K’ya yükseltin

4K AI GÖRÜNTÜ YÜKSELTME

4K AI Görüntü Yükseltme, Samsung’un güçlü Quantum İşlemcilerini kullanarak girdi kaynağını otomatik olarak analiz eder. Bu işlemle görüntü parazitlerini azaltır, kayıp ayrıntıları düzeltir, nesnelerin ve yazıların kenarlarını tanımlar. Artık kaynağından bağımsız olarak 4K çözünürlüğe sahip görüntüler ve sesler elde edebilirsiniz.

* İzleme deneyimi, içerik türüne ve formata göre değişebilir.

Çevredeki ortam koşulları değişirken bile görüntü mükemmeldir

UYUM SAĞLAYAN GÖRÜNTÜ

Parlaklığı otomatik olarak ayarlayarak izleme ortamına aktif bir şekilde uyum sağlar. Günün hangi saatinde ya da hangi içeriği izlediğinizden bağımsız olarak mükemmel bir görüntü deneyimi yaşarsınız.

Nesneleri takip eden aktif ses

OTS - NESNE TAKIP EDEN SES

Her hareketi takip eden ses ile tüm sahnelerde yankılanan ince ayrıntıları deneyimleyin. Yukarıya ve aşağıya doğru ses vermesi için yerleştirilmiş hoparlörleriyle sizi içine çeken son derece gerçekçi 3 boyutlu ses deneyimini yaşayabilirsiniz.

* Bu özelliğin kullanılabilirliği TV boyutuna göre farklılık gösterebilir.

Zengin, dinamik ve gerçekçi görüntüler

QUANTUM HDR 12X

Quantum HDR 12X, kontrastların daha derin olmasını sağlar ve parlaklık, çok karanlık/aydınlık alanlarda gizli ayrıntıları ortaya çıkarmak için destek sağlar. HDR10+’ın dinamik ton eşlemesi, renk ve kontrastın sahneye göre ayarlanmasını sağlar.

* Quantum HDR’ın iddia edilen parlaklık değerleri dahili test standartlarına dayanmakta olup izleme ortamına ve belirli koşullara bağlı olarak değişebilir.
** Özelliğin kullanılabilirliği TV boyutuna göre değişebilir.

Yeni bir home office

UZAKTAN ERIŞIM

Evde TV'nizden ofis işlerinizi yapın. Uzaktan Erişim, bilgisayarınızın ekranını TV ekranına kablosuz olarak yansıtmanıza olanak tanır. Microsoft Office 365 kullanarak dosyalara erişmek veya belgeler üzerinde çalışmak için ofis bilgisayarınıza bile dokunabilir ve bunların hepsini koltuğunuzun rahatlıkla yapabilirsiniz.

* Özelliklerin kullanılabilirliği modele ve bölgeye göre değişebilir.
** TV ve bilgisayar bir ağa bağlı olmalıdır.
*** Ekran paylaşımı (yansıtma) yalnızca Windows 10 tarafından desteklenir.
**** Windows üzerinde çalışan bir bilgisayara uzaktan bağlantı yalnızca Windows 7 veya üstü sürümler tarafından desteklenir. Ve işletim sistemi Professional veya daha üstü bir sürüm olmalıdır.
***** Mac üzerinde çalışan bir bilgisayara uzaktan bağlantı yalnızca Mac OS X 10.5 veya üstü sürümler tarafından desteklenir.
****** Fare ve klavye gibi bilgisayar aksesuarları ayrı olarak satılır.
******* Bu hizmet, bir bilgisayar içinde uzaktan bağlantılara izin vermek için ayar gerektirir.

Bir milyar renk tonu

QUANTUM DOT TEKNOLOJISIYLE %100 RENK HACMI

Quantum Dot Teknolojisi şimdiye kadar sunduğumuz en iyi görüntüyü verir. %100 Renk Hacmi ile Quantum Dot teknolojisi, ışığı alıp her parlaklık seviyesinde gerçekliğini koruyan nefes kesen renklere dönüştürür.

* DCI-P3 standardına göre ölçülen, VDE sertifikalı %100 renk yoğunluğu.

Daha fazla kontrolle daha fazla oyun kazanın

GERÇEK OYUN İYILEŞTIRICI+

Her defasında ayar yapmak zorunda kalmadan iyileştirilmiş oyun keyfini deneyimleyin. Ekstra hareket netliği sayesinde, hızlı hareket eden oyun sahnelerindeki ışık halkaları ve bulanık görüntüler engellenir. Karanlık sahnelerde bile net bir görüntü sağlarken oyun sahneleriyle sesler en iyi şekilde senkronize olur. AMD FreeSync, kopmaları ve teklemeleri azaltarak, her oyunu kazanabilmenizi sağlar.

* Bu özelliğin kullanılabilirliği oyun konsoluna göre farklılık gösterebilir.
** Bu özelliğin kullanılabilirliği TV boyutuna göre farklılık gösterebilir.

Rahatsız olmadan her kelimeyi duyabilirsiniz

AVA – AKTIF SES YÜKSELTICI

Evinizden gelen beklenmedik gürültüler izleme deneyiminizi aksatabilir. AVA, konuşma sahnelerinde sesi arttırarak konuşmaların net bir şekilde duyulmasını sağlar. Konuşmaları kaçırmadan TV izleyebilirsiniz.

Mükemmel bir uyum içindeki TV ve Soundbar

Q-SYMPHONY

QLED’lerdeki üst iki hoparlörü soundbar’ın hoparlörleri ile birlikte üst düzey bir çevresel ses deneyimi sunmaktadır. Daha önce hiç hissetmediğiniz bir şekilde kendinizi tamamen içeriğe kaptırmanızı sağlar.

TV’yi değil görüntüyü izleyin

4 TARAFLI ÇERÇEVESIZ TASARIM

Şık ve zarif tasarımı size kusursuz resimler sunar. Her açıdan rahatlıkla izlenebilen sınırsız ve minimalist tarzdaki tasarımı standartları yeniden belirlemektedir. Şimdiye kadar sunduğumuz en sürükleyici sinematik deneyimi yaşayacaksınız.

Artık boş ekran yok

AMBIYANS MODU+

TV'nizin varlığını hissettirmeyerek evinizin duvarlarıyla bütünleşmesini izleyin. Ambient Mode+’da bile TV’niz ihtiyaç duyduğunuzda yararlı bilgi ve eğlenceyi size sunduğu için sadece bir dekorasyon değildir. Bu içerik yarı saydam ekranda akar ve böylece her zaman yaşam alanınıza uyum sağlar.

* Arka plan özelliğinin doğruluğu, TV’nin konumuna, duvar tasarımına, desen ve/veya renklerine bağlı olarak değişebilir.

ㅤㅤ

Tek uzaktan kumanda ile farklı içeriklere erişim

SMART HUB VE TEK KUMANDA

Tek ihtiyacınız olan çok sayıda içeriğe tek bir yerden erişebilmek ve olabildiğince keyif almak. Parlak bir dokuya sahip Tek Uzaktan Kumanda oyun konsolunuzu, uygulamaları ve hatta TV uydu alıcınınızı kontrol edebilir, beğendiğiniz içeriklere hızlıca erişmenizi sağlayarak son derece basit bir kullanım sunar.

* Bu hizmet, QLED ile aynı anda piyasaya sunulmayabilir ve kullanılabilirliği bölgeye göre farklılık gösterebilir.
** Kumanda renk ve modeli temsilidir.

Yansıtmak için dokunmanız yeterli

DOKUN VE İZLE

Film veya müziklerinizi akıllı telefondan TV’ye yansıtmak bir dokunuş kadar kolay. Akıllı telefonunuzla TV’ye dokunduğunuzda, TV bunu algılar ve otomatik olarak görüntüyü yansıtır. Böylece kolay ve hızlı bir şekilde TV’ye geçiş yaparak en çok beğendiğiniz içeriklerin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Aynı anda birden çok içeriği görüntüleyin

ÇOKLU EKRAN

Çoklu Ekran özelliği TV ekranınızı ikiye böler, seyrettiğiniz içeriği bir tarafta gösterirken ekranın diğer tarafına cep telefonunuzun ekranını yansıtır. Bu sayede gözlerinizi TV ekranından ayırmadan telefonunuza bakabilirsiniz.

* Bu özelliğin kullanılabilirliği mobil cihaza göre farklılık gösterebilir.

Sadece konuşarak istediğiniz Tv’nizi kontrol edin

BIXBY SES ASISTANI

Sesli kontrol özelliği ile her şey artık çok daha kolay. TV’nizi kolayca sesiniz ile kontrol edebilirsiniz. Ona sadece ne istediğinizi söylemeniz yeterli.

* Samsung, istediği zaman ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak, önceden bir uyarı ya da ihbarda bulunmaksızın Hizmetleri değiştirebilir ya da askıya alabilir ve/veya Hizmetlerin tamamını veya bir kısmının sonlandırabilir. Resimlerle verilen içerik, TV hizmetleri ve özellikler tüm bölgelerde ve ülkelerde bulunmayabilir. Bu hizmet, ürünün satın alındığı zaman kullanılabilir olmayabilir.
** Bixby ses komutları İngilizce (ABD/İngiltere), Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Çince ve Korece komutları algılar.

Evdeki hayatınıza QLED ile başlayın

Taksit
Aylık Tutar
Toplam Tutar
Tek Çekim
14.250,00TL
14.250,00TL
2
7.184,85TL
14.369,70TL
3
4.835,03TL
14.505,08TL
4
3.652,99TL
14.611,95TL
Taksit
Aylık Tutar
Toplam Tutar
Tek Çekim
14.250,00TL
14.250,00TL
2
7.184,85TL
14.369,70TL
3
4.835,03TL
14.505,08TL
4
3.652,99TL
14.611,95TL
Taksit
Aylık Tutar
Toplam Tutar
Tek Çekim
14.250,00TL
14.250,00TL
2
7.184,85TL
14.369,70TL
3
4.835,03TL
14.505,08TL
4
3.652,99TL
14.611,95TL
Taksit
Aylık Tutar
Toplam Tutar
Tek Çekim
14.250,00TL
14.250,00TL
2
7.184,85TL
14.369,70TL
3
4.835,03TL
14.505,08TL
4
3.652,99TL
14.611,95TL
Taksit
Aylık Tutar
Toplam Tutar
Tek Çekim
14.250,00TL
14.250,00TL
2
7.184,85TL
14.369,70TL
3
4.835,03TL
14.505,08TL
4
3.652,99TL
14.611,95TL
Taksit
Aylık Tutar
Toplam Tutar
Tek Çekim
14.250,00TL
14.250,00TL
2
7.184,85TL
14.369,70TL
3
4.835,03TL
14.505,08TL
4
3.652,99TL
14.611,95TL
Taksit
Aylık Tutar
Toplam Tutar
Tek Çekim
14.250,00TL
14.250,00TL
2
7.184,85TL
14.369,70TL
3
4.835,03TL
14.505,08TL
4
3.652,99TL
14.611,95TL

ÜRÜNE YILDIZ VERİP YORUM YAZINIZ