Samsung UE-50TU8500 Crystal 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon

Favorilere Ekle
7.599,00 TL 6.150,00 TL
Tükendi
 • ÜCRETSİZ
  KARGO

 • EN UCUZ
  FİYAT

 • DESTEK
  0212 9 444 111

Televizyon tutkunlarının en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan Samsung, geliştirdiği televizyon modelleriyle lider konumunu her geçen gün daha da perçinliyor. Daha fazla detayla daha fazla eğlence sunan Samsung 50TU8500 50" 125 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD TV sahip olduğu ileri görüntü ve ses teknolojileriyle dikkat çekiyor. UHD işlemci ve yoğun derecede parlak ya da karanlık sahnelerde bile en ince detayların fark edilebilmesini sağlayan HDR teknolojisini bir arada sunan televizyon, kullanıcılara olağanüstü bir izleme keyfi sunuyor.

Smart Hub ve tek uzaktan kumanda işlevleriyle tüm içerik ve cihazları kontrol edebileceğiniz Samsung 50TU8500 sadece bir televizyon olmanın ötesine geçiyor ve istediğiniz ne varsa yansıtabileceğiniz akıllı bir ekrana dönüşüyor. Sinema tutkunları en sevdikleri filmi ev konforunda izlerken, oyun tutkunları kesintisiz grafik tasarım detaylarının tadını çıkarıyor ve sporseverler izledikleri karşılaşmaların en ince detaylarını bile takip edebiliyor.

İnce Tasarım Pratik Kullanımla Bir Arada

İnce ve şık tasarımı sayesinde yaşam alanınıza modern bir dokunuşta bulunan televizyon, pratik ve işlevsel kullanımıyla size yepyeni bir dünyalara giden yolu aralıyor. Cihazın basitleştirilmiş kontrol sistemi oyun konsolunuza, bilgisayarınıza, televizyon yayınlarına ve uygulamalara tek uzaktan kumandayla ulaşabilmenizi sağlıyor. Cihaz dünya üzerindeki birçok içeriğe ulaşabilmenize aracılık eden dahili uydu alıcı sistemi ve akıllı televizyon özelliğinin bir uzantısı olarak sunduğu SmartThings uygulama desteğiyle pratik kullanıcı deneyimini geliştiriyor. Samsung 4K Ultra HD TV, Apple TV ve Amazon Alexa gibi akıllı uygulamalarla birlikte çalışabiliyor, akıllı televizyon sahibi olmanın tüm avantajını yaşamanıza fırsat veriyor.

Daha Doğal Renklerle Daha Gerçekçi Aksiyonlar

Her sahne için doğru renk tonunu ayarlayabilen Samsung 50TU8500 sahip olduğu Dual LED arka plan aydınlatma teknolojisiyle televizyon izleme keyfinizi artırıyor. Optimize kontrast ve kesinlik düzeyi sayesinde takip ettiğiniz her içerik daha doğal renklerle daha gerçekçi bir hâl alıyor. 

 • Dinamik kristal ekran özelliği geniş yelpazeye yayılan renk skalasıyla, kendinizi ekrandaki görüntüye kaptırmanızı sağlıyor. 
 • HDR görüntü sağlayan tek bir çiple rengi ayarlayan ve yüksek kontrast oranını optimize eden televizyon, ilham verici bir görüntü kalitesi sunuyor. 
 • Her açıdan kolaylıkla izlenebilen minimalist ve sınırsız tasarımıyla ekranı değil içeriği izleyebilmenizi sağlayan cihaz, şık çizgileriyle evinizi bir aksesuar gibi tamamlıyor.
 • Cihaz uzaktan erişimin tüm avantajlarını yaşayabileceğiniz bağlantı teknolojileriyle yaşam alanınızı dilediğinizde bir ofise dönüştürüyor. Dosyalarınıza ve belgelerinize ev konforunda ulaşabilmenizi sağlayan ürün, bilgisayarınızın ekranını kablosuz olarak TV ekranına yansıtmanıza olanak sağlıyor.
 • Kaliteli ses deneyimini artırmak üzere dijital ses optik çıkışı donanımına sahip olan Samsung 50TU8500, görüntü kalitesini ses kalitesiyle destekliyor.
 • Marka ayırt etmeksizin akıllı hoparlör ve mobil cihazlara bağlanabilen televizyon, bilgisayar ve telefon gibi akıllı cihazlardaki içeriklerinizi büyük ekrana taşımanızı mümkün kılıyor.

Teknik Özellikler

 • Ekran boyutu: 50” 125 ekran
 • Çözünürlük: 3840 x 2160, 4K Ultra HD
 • Görüntü teknolojisi: LED
 • Ses: Dolby Digital Plus 20 W Diagonal Enhancement
 • Bağlantı seçenekleri: 3 x HDMI, 2 x USB, Dijital ses çıkışı, Dahili Wi-Fi

Samsung: Çevre Dostu Üretim Politikası

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung, 80 yılı aşkın bir süredir kullanıcı ihtiyaçlarına göre teknoloji geliştirmeye devam ediyor. İnovasyon ve Ar-Ge odaklı yaklaşımıyla çevre dostu üretim politikasını bütünleştiren marka görüntüleme teknolojilerindeki lider konumunu başarıyla sürdürüyor. Faaliyetlerine küresel bazda devam eden Samsung, temel değerleri ve sürdürülebilir yönetim anlayışıyla, kullanıcılardan ilham alıp yine onlar için ürün geliştirmeye devam ediyor. Ürünleri için 24 ay garanti süresi sunan Samsung, satış sonrası kullanıcı memnuniyeti için de çalışmaya devam ediyor.

Her ayrıntıyı görmek için daha siyah kontrast

* Samsung 14 yıldır 1 numaralı TV markası seçiliyor.
** Kaynak – Omdia, Ocak 2020. Sıralama, sevkiyatlara göre yapılmaktadır. Sonuçlar Samsung tarafından onaylanmamıştır. Bu sonuçlara güvenmek üçüncü tarafın kendi inisiyitafindedir.

Gerçekçi renk kalitesine hayran kalın

DINAMIK KRISTAL EKRAN

Geniş bir yelpazeye yayılan renkleriyle kendinizi ekrandaki görüntüye kaptırın. Dinamik Kristal Ekran, her detayı görebilmeniz için gerçekçi varyasyonlar sunar.

Her sahne için doğru renk tonu

DUAL LED

Dual LED arka aydınlatma teknolojisi, renk tonunu içeriğinize uyacak şekilde ayarlar ve böylece filminizi olması gerektiği gibi izleyebilirsiniz.

Güçlü renk kalitesi

4K KRISTAL İŞLEMCI

Rengi ayarlayan, yüksek kontrast oranını optimize eden ve HDR görüntü sağlayan tek bir çipin sağladığı ilham verici görüntü kalitesi.

TV’yi değil görüntüyü izleyin

3 TARAFLI ÇERÇEVESIZ TASARIM

Şık ve zarif tasarımı size kusursuz resimler sunar. Her açıdan rahatlıkla izlenebilen sınırsız ve minimalist tarzdaki tasarımı standartları yeniden belirlemektedir. Şimdiye kadar sunduğumuz en sürükleyici sinematik deneyimi yaşayacaksınız.

Yeni bir home office

UZAKTAN ERIŞIM

Evde TV'nizden ofis işlerinizi yapın. Uzaktan Erişim, bilgisayarınızın ekranını TV ekranına kablosuz olarak yansıtmanıza olanak tanır. Microsoft Office 365 kullanarak dosyalara erişmek veya belgeler üzerinde çalışmak için ofis bilgisayarınıza bile dokunabilir ve bunların hepsini koltuğunuzun rahatlıkla yapabilirsiniz.

* Özelliklerin kullanılabilirliği modele ve bölgeye göre değişebilir.
** TV ve bilgisayar bir ağa bağlı olmalıdır.
*** Ekran paylaşımı (yansıtma) yalnızca Windows 10 tarafından desteklenir.
**** Windows üzerinde çalışan bir bilgisayara uzaktan bağlantı yalnızca Windows 7 veya üstü sürümler tarafından desteklenir. Ve işletim sistemi Professional veya daha üstü bir sürüm olmalıdır.
***** Mac üzerinde çalışan bir bilgisayara uzaktan bağlantı yalnızca Mac OS X 10.5 veya üstü sürümler tarafından desteklenir.
****** Fare ve klavye gibi bilgisayar aksesuarları ayrı olarak satılır.
******* Bu hizmet, bir bilgisayar içinde uzaktan bağlantılara izin vermek için ayar gerektirir.

Gerçek 4K UHD Çözünürlüğü hissedin

4K ÇÖZÜNÜRLÜK

4K UHD TV, sıradan bir FHD’den 4 kat daha fazla piksele sahiptir, bu sayede gözlerinizin hak ettiği keskin ve parlak görüntüyü sunar. Görüntüyü sanki gerçekten sahnedeymiş görürsünüz.

Büyüleyici detaylar görün

HDR

Yüksek Dinamik Aralık özelliği, en karanlık sahnelerde bile sürükleyici bir renk spektrumunun ve görsel ayrıntıların keyfini çıkarabilmeniz için TV’nin parlaklık aralığını artırır.

Oyunları daha hızlı oynayın

OYUN İYILEŞTIRICI

Ekran optimizasyonu ile gecikmeleri hemen hemen hiç fark etmemenizi sağlayarak size daha fazla kontrol imkanı veren Oyun İyileştirici ile oyunları daha hızlı oynarsınız. Şimdiye kadar yaşadığınız en etkileyici oyun deneyimini, görüntüde herhangi bir bulanıklık ya da titreme olmadan sorunsuzca yaşayacaksınız.

* Bu özellik oyun konsoluna göre farklılık gösterebilir.

Yaşam alanınızı en sevdiğiniz fotoğraflarla süsleyin

AMBIYANS MODU

En sevdiğiniz fotoğrafları TV ekranına yansıtırken, TV, dekorunuza zarif bir şekilde uyum sağlar. Canlı görsellik için birden fazla fotoğraftan güzel bir kolaj veya slayt gösterisi yapabilirsiniz.

* Arka plan özelliğinin doğruluğu, TV’nin konumuna, duvar tasarımına, desen ve/veya renklerine bağlı olarak değişebilir.

Karmaşıklıktan kurtulun

TEMIZ KABLO ÇÖZÜMÜ

Samsung UHD, tüm TV kablolarınızı standın içine gizleyerek kablo dağınıklığını önlemenizi sağlayan basit bir yöntem sunmaktadır. Bu özellik, dağınıklığı azaltmanıza yardımcı olarak TV’nizin göz alıcı tasarımının keyfini tam anlamıyla yaşamınızı sağlar.

* Gerçek ürün görseldeki üründen farklı olabilir. Lütfen, ürün görselleri galerimize bakın.
** Bu özellik, 43 inç için geçerli değildir.

Tek uzaktan kumanda ile farklı içeriklere erişim

SMART HUB VE TEK KUMANDA

Tek ihtiyacınız olan çok sayıda içeriğe tek bir yerden erişebilmek ve olabildiğince keyif almak. Parlak bir dokuya sahip Tek Uzaktan Kumanda oyun konsolunuzu, uygulamaları ve hatta TV uydu alıcınınızı kontrol edebilir, beğendiğiniz içeriklere hızlıca erişmenizi sağlayarak son derece basit bir kullanım sunar.

* Bu hizmet, Samsung TV ile aynı anda pazara sunulmayabilir ve kullanılabilirliği bölgeye göre farklılık gösterebilir.

Yansıtmak için dokunmanız yeterli

DOKUN VE İZLE

Film veya müziklerinizi akıllı telefondan TV’ye yansıtmak bir dokunuş kadar kolay. Akıllı telefonunuzla TV’ye dokunduğunuzda, TV bunu algılar ve otomatik olarak görüntüyü yansıtır. Böylece kolay ve hızlı bir şekilde TV’ye geçiş yaparak en çok beğendiğiniz içeriklerin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Aynı anda birden çok içeriği görüntüleyin

ÇOKLU EKRAN

Çoklu Ekran özelliği TV ekranınızı ikiye böler, seyrettiğiniz içeriği bir tarafta gösterirken ekranın diğer tarafına cep telefonunuzun ekranını yansıtır. Bu sayede gözlerinizi TV ekranından ayırmadan telefonunuza bakabilirsiniz.

* Bu özelliğin kullanılabilirliği mobil cihaza göre farklılık gösterebilir.

Sadece konuşarak istediğiniz Tv’nizi kontrol edin

BIXBY SES ASISTANI

Sesli kontrol özelliği ile her şey artık çok daha kolay. TV’nizi kolayca sesiniz ile kontrol edebilirsiniz. Ona sadece ne istediğinizi söylemeniz yeterli.

* Samsung, istediği zaman ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak, önceden bir uyarı ya da ihbarda bulunmaksızın Hizmetleri değiştirebilir ya da askıya alabilir ve/veya Hizmetlerin tamamını veya bir kısmının sonlandırabilir. Resimlerle verilen içerik, TV hizmetleri ve özellikler tüm bölgelerde ve ülkelerde bulunmayabilir. Bu hizmet, ürünün satın alındığı zaman kullanılabilir olmayabilir.
** Bixby ses komutları İngilizce (ABD/İngiltere), Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Çince ve Korece komutları algılar.

Ev ekosisteminize uyar

Hayata daha fazla bağlanın. Samsung TV, AirPlay 2 ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

AirPlay 2 ile çalışır

AIRPLAY 2

Dahili AirPlay 2 özelliği sayesinde, Apple cihazlarınızdaki içeriği büyük ekranda oynatabilir veya paylaşabilirsiniz. iPhone, iPad veya Mac bilgisayarınızdaki video, müzik, fotoğraf ve diğer dosyaları kolayca Samsung TV’de oynatın.

* Bu hizmet, bu ürün ile aynı anda lanse edilmeyebilir ve kullanılabilirliği bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
** Görüntüler, yalnızca örnek amaçlı olarak sunulmuştur.
*** Özelliğin ve Grafik Kullanıcı Arayüzünün (GUI) kullanılabilirliği, bölgeye göre değişebilir. Kullanmadan önce kontrol edin.

Akıllı ev yaşamınıza başlayın

SMARTTHINGS GÖSTERGE PANELI

Samsung UHD TV, akıllı evinizi kontrol etmeniz için SmartThings ile birlikte çalışmaktadır. Samsung UHD TV, Eşyaların İnternetine bağlı cihazlara ve sensörlere bağlanır; böylece ışıkları açabilir, buzdolabınızda nelerin olduğunu kontrol edebilir, hatta elektrikli temizlik robotunuzu kanepenizde otururken çalıştırabilirsiniz. Yepyeni bir dünya.

* Gerçek ürün görseldeki üründen farklı olabilir. Lütfen ürün galerimize bakın.

FOTOĞRAF GALERISI 

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Ambilight Yok
Curved (Kavisli) Hayır
Çözünürlük (Piksel) 3840 x 2160
Çözünürlük 4K Ultra HD
Dahili Uydu Alıcı Var
Ekran Ebatı 50 inç / 127 cm
Ekran Formatı 16:9
Garanti Tipi İthalatçı Garantili
Görüntü Teknolojisi LED
HDMI Girişleri 2
Model Yılı 2020
Renk Siyah
Scart Yok
Smart TV Var
Wi-Fi Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24

 

Taksit
Aylık Tutar
Toplam Tutar
Tek Çekim
6.150,00TL
6.150,00TL
2
3.100,83TL
6.201,66TL
3
2.086,70TL
6.260,09TL
4
1.576,55TL
6.306,21TL
Taksit
Aylık Tutar
Toplam Tutar
Tek Çekim
6.150,00TL
6.150,00TL
2
3.100,83TL
6.201,66TL
3
2.086,70TL
6.260,09TL
4
1.576,55TL
6.306,21TL
Taksit
Aylık Tutar
Toplam Tutar
Tek Çekim
6.150,00TL
6.150,00TL
2
3.100,83TL
6.201,66TL
3
2.086,70TL
6.260,09TL
4
1.576,55TL
6.306,21TL
Taksit
Aylık Tutar
Toplam Tutar
Tek Çekim
6.150,00TL
6.150,00TL
2
3.100,83TL
6.201,66TL
3
2.086,70TL
6.260,09TL
4
1.576,55TL
6.306,21TL
Taksit
Aylık Tutar
Toplam Tutar
Tek Çekim
6.150,00TL
6.150,00TL
2
3.100,83TL
6.201,66TL
3
2.086,70TL
6.260,09TL
4
1.576,55TL
6.306,21TL
Taksit
Aylık Tutar
Toplam Tutar
Tek Çekim
6.150,00TL
6.150,00TL
2
3.100,83TL
6.201,66TL
3
2.086,70TL
6.260,09TL
4
1.576,55TL
6.306,21TL
Taksit
Aylık Tutar
Toplam Tutar
Tek Çekim
6.150,00TL
6.150,00TL
2
3.100,83TL
6.201,66TL
3
2.086,70TL
6.260,09TL
4
1.576,55TL
6.306,21TL

ÜRÜNE YILDIZ VERİP YORUM YAZINIZ